ورود/عضویت سبد خرید  

همه چیز درباره سلامت خانواده در یک نگاه

سلام، من دکتر وین هستم، دوست سلامتی شما...

کیاوین اعتقاد دارد با انتخاب یک سبک زندگی مناسب میتوان هم سالم زندگی کرد و هم عمری طولانی داشت. برای انتخاب یک سبک زندگی مناسب، میبایست آگاهی کافی نسبت به بدنمان داشته باشیم و تا آنجا که میتوانیم از محصولات گیاهی به جای محصولات شیمیایی استفاده کنیم. بیایید آگاهانه زندگی کنیم...

موضوعات محصولات

تناسب اندام به روش جدید

داشتن بدنی متناسب و خوش اندام آرزوی بسیاری از ماهاست. غلبه بر چربی های زائد کاری است که هوشمندی فراوانی میخواهد. روش نوین تناسب اندام کیاوین به شما کمک می کند تا دلایل اصلی اضافه وزن خود را دریابید، مکانیزم افزایش یا کاهش وزن را درک کنید و بر پایه 3 اصل علمی به صورت صحیح و بیخطر به تناسب اندام برسید. برای رسیدن به تناسب اندام فقط کافیست شروع کنید.

تازه های سلامت

آلرژی و آنتی هیستامین ها
آلرژی

آنتی هیستامین جطور باعث بهبود آلرژی میشود؟

هیستامین مواد شیمیایی هستند که توسط سیستم ایمنی بدن فعال می شوند. فعالیت بیش از حد آنها در واقع همان علائم آلرژی است.

9 راهکار زیبایی در هر سنی
جلوگیری از پیری

9 راهکار زیبایی در هر سنی

با وجود آنکه پیری و سالخوردگی امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است، اما میتوان با داشتن شیوه های زندگی صحیح و سالم، روند پیری را کندتر کرد.

بیخوابی چیست و چطور درمان می شود؟
خواب

دلایل بیخوابی کدامند؟ چطور با آن مقابله کنیم؟

بیخوابی چیست؟ دلایل بیخوابی کدامند؟ آیا می توانیم خودمان بیخوابی را درمان کنیم یا حتما باید به پزشک مراجعه کنیم؟ چه کارهایی می توان برای جایگزینی قرص های خواب آور انجام داد؟

8 روش خانگی درمان سردرد
سلامت خانواده

درمان سردرد با روشهای خانگی

التیام سر درد و میگرن با استفاده از روش های ساده در خانه امکان پذیر است. تنها کافیست شما با روش ها و راهکار های درمان سر درد در خانه آشنایی داشته باشید.

ساختار مو
سلامت مو

با شناخت ساختار مو، علل ضایعه های مو را بشناسید

ساختمان مو بسیار ساده است اما فرآیند های پیچیده ای در رشد و تکثیر موها نقش دارند. برای مبارزه با ریزش مو شناخت ساختار مو خیلی کمک کننده است.

چرا نمی توانم وزن کم کنم؟
کاهش وزن

چرا هر چه تلاش می کنم نمی توانم وزنم را کم کنم؟

اگر اضافه وزن دارید و علیرغم تلاش زیاد، نمیتوانید وزن کم کنید، این مطلب رو حتما بخونید. نکات بسیار مهمی در مورد کاهش وزن و لاغری مطرح شده که شاید تصور آن را نمیکردید.